O autorze

Piotr „DrFugazi” Tarnowski
DrFugazi HayabusaSłużbowo całkiem poważny i odpowiedzialny Konsultant ds. infrastruktury IT w międzynarodowej firmie zajmującej się outsourcingiem usług informatycznych. Czyli projektuje i wdraża rozwiązania (patrz: http://drfugazi.eu.org), które zapewniają niezawodne działanie usług sieciowych.

Prywatnie zaś zupełnie niepoważny miłośnik motoryzacji, hołdujący zasadzie, że życie jest za krótkie żeby jeździć nudnymi pojazdami.

Od 2004 roku dosiadał już kilka japońskich motocykli, zaczynając od Yamahy XJ-600 Diversion, przez FZS-600 Fazer i FZS-1000 Fazer aż po Suzuki Hayabusę k4 i obecnie k12 (patrz: Motocykle). Miał też okazję dosiąść Hondy CBR 1000RR, CBR-1100XX Superblackbird, Suzuki GSXR-1000 oraz dwóch bardzo nietypowych motocykli: Turbodoładowanej Hayabusy (Szajba-buzy) oraz Cedziora. Na dwóch kołach nawinął już ponad 100 tys. km, brał udział w różnego rodzaju rajdach oraz wyścigach na 1/4 mili. Napisał kilka artykułów do prasy motocyklowej (Custom, Świat Motocykli) i do portalu Ścigacz.pl (patrz: Media).

W międzyczasie był też posiadaczem kilku fajnych samochodów, m.in. Audi A3 quattro (krótko, bo zostało skradzione), Mazdyspeed3 (Mazda 3 MPS) – niepozornego Hot-Hatcha o mocy 260 KM, którym fascynacja doprowadziła do powstania strony http://mps.drfugazi.eu.org

 

Mazdaspeed3oraz BMW 335i w wersji Convertible, z trzylitrowym silnikiem Bi-Turbo o mocy 306 KM, które użytkuje do dziś (patrz: Samochody).

BMW-top-down-right