O autorze

Piotr „DrFugazi” Tarnowski
DrFugazi HayabusaSłużbowo całkiem poważny Konsultant ds. infrastruktury IT w międzynarodowej firmie zajmującej się outsourcingiem usług informatycznych. Specjalizuje się w administracji serwerami Unixowymi klasy Midrange i Enterprise, prowadzi również blog o tematyce informatycznej: http://drfugazi.eu.org. Prywatnie zaś zupełnie niepoważny miłośnik motoryzacji, hołdujący zasadzie, że życie jest za krótkie żeby jeździć nudnymi pojazdami.

Od 2004 roku dosiadał już kilka japońskich motocykli, zaczynając od Yamahy XJ-600 Diversion, przez FZS-600 Fazer i FZS-1000 Fazer aż po Suzuki Hayabusę k4 i obecnie k12 (patrz: Motocykle). Miał też okazję dosiąść Hondy CBR 1000RR, CBR-1100XX Superblackbird, Suzuki GSXR-1000 oraz dwóch bardzo nietypowych motocykli: Turbodoładowanej Hayabusy (Szajba-buzy) oraz Cedziora. Na dwóch kołach nawinął już ponad 100 tys. km, brał udział w różnego rodzaju rajdach oraz wyścigach na 1/4 mili. Napisał kilka artykułów do prasy motocyklowej (Custom, Świat Motocykli) i do portalu Ścigacz.pl (patrz: Media).

W międzyczasie był też posiadaczem kilku fajnych samochodów, m.in. Audi A3 quattro (krótko, bo zostało skradzione), Mazdyspeed3 (Mazda 3 MPS) – niepozornego Hot-Hatcha o mocy 260 KM, którym fascynacja doprowadziła do powstania strony http://mps.drfugazi.eu.org

Mazdaspeed3oraz BMW 335i w wersji Convertible, z trzylitrowym silnikiem Bi-Turbo o mocy 306 KM, które użytkuje do dziś, patrz: Samochody.

BMW-top-down-rightOstatnio również czynny uczestnik oraz współorganizator wyścigów Simracingowych na poziomie ogólnopolskim, patrz: Simracing.