Amateurs Club Season 4 – Simrace.pl i Assetto Corsa

Nowy rok zaczynamy z nowym sezonem Amateurs Club na Simrace.pl. To już 4-ty sezon Klubu (nie całkiem już) Amatorów, z czego drugi, który mam przyjemność współorganizować. Tym razem będziemy podążać śladami Michelin Ginetta GT4 Supercup Championship urozmaicając wyścigi o inne samochody klasy GT4. Do wyboru, oprócz Ginetty G55 GT4 mamy również Porsche Cayman GT4 Clubsport oraz Maserati GranTurismo MC GT4.

Już dziś, tj. 2 stycznia 2018 r. o godzinie 20:30 startujemy z Prologiem, czyli wyścigiem na torze Highlands, który posłuży zapoznaniu się z samochodami i nie będzie liczony do klasyfikacji generalnej sezonu.

Jeśli chcesz przyswoić sobie zasady panujące na torze wyścigowym, potrenować jazdę samochodami wyścigowymi klasy GT4, poznać układ oraz optymalne linie przejazdu realnych torów, zasady wyprzedzania i walki fair play, znaczenia flag sygnałowych i inne niuanse świata wyścigów, zapraszamy do nas. Tu znajdziesz Regulamin, kalendarz wyścigów i wszystkie inne potrzebne informacje:
http://simrace.pl/forum/index.php/topic/2015-amateurs-club-sezon-4-regulamin-i-zapisy/

Simracing to nie tylko wirtualne wyścigi, to świetny trening jazdy i reakcji na sytuacje zdarzające się nie tylko na wyścigach ale również na drogach w życiu realnym. To możliwość poznania szerokiej gamy pojazdów oraz ich reakcji na różny styl prowadzenia i różne nawierzchnie. Na symulatorach ćwiczą mistrzowie sportów motorowych, w tym również Formuły 1. Jeśli sam Robert Kubica poleca, dlaczego nie spróbujesz i Ty? 🙂

Możesz również polubić…

Leave a Reply